top of page
thumbnail_image0.png

Bilişsel Davranışçı Terapi, Psikodinamik Terapi, Çözüm Odaklı Terapi, İnsancıl-Varoluşçu Psikoterapi eğitim ve süpervizyonlarını aldım. Terapilerimde kendimi en çok Hümanistik Terapi ve Kişi Odaklı Yaklaşıma yakın hissetmekle birlikte aldığım tüm eğitimlerin izlerini bulmak mümkündür.

Terapilerim haftada bir 50 dakikalık seanslardan oluşmaktadır. Güncel, belirgin probleminizi 8-12 seans içinde ortadan kaldırmayı hedefliyorum, ardından süreci derinleştirip devam edip etmeyeceğimize karşılıklı olarak karar veriyoruz.

Danışanımı yargılamadan ve sınıflandırmadan koşulsuz olumlu kabul ve empati ile anlamaya çalışıyorum. Danışanımın rahat olması ve kendini özgürce ifade edebilmesi için gerekli koşulları sağlamak benim için çok önemli.

Duygudurum ve anksiyete bozuklukları gibi psikolojik rahatsızlıklarla çalıştığım gibi, kendini gerçekleştirme, potansiyelini ortaya çıkarma, varoluşsal problemler, kişisel gelişim, iletişim ve uyum becerileri gibi konularda da çalışmaktan zevk alıyorum.

Danışanlarımla kurduğum işbirliği ve iletişimin kuvveti süreçten alacağımız fayda ile ilgili altın değerindedir. Uzman olmadığım konu ve alanlarda gerekli yönlendirmeleri yapıyor ve her zaman danışanımın faydasını gözetmeye çalışıyorum.

Özellikle gizlilik ve yetkinlik olmak üzere, etik kurallara titizlikle uymaya çalışıyorum.

bottom of page